•                                              Mundlová T.)
  • Andělky - Ženy, s.r.o.       4:5
  • Devils - Křeč                    7:5
  • Kobra Stars - Plánice        2:3

Skvěle rozehraný zápas. Hanka K. po měsíci opět v bráně, do pole Vendy F., Terka M., Jitka M., Magda M. a Verča K., která bohužel druhou půli už nenastoupila. Takže jsme musely pak střídat z útoku do obrany, z obrany do útoku. Ale parádně jsme si nahrávaly, střílely, útočily a tak dále. Bylo to moc fajn. Akorát, že ke konci jsme prostě a jednodušše nemohly. Brankářka si nahrála protihráčce a prohrály jsme si to více méně samy. Pěkně nás to štvalo, to nebudeme lhát, protože jsme makaly, vypustily duši a nakonec takhle blbě prohrajeme! Nu nic, tak snad přístě to zakončíme lépe.

12. KOLO (17. 3. 2018)

• Křeč - Andělky                    5:1
  • Sokolky - Devils                 0:14
  • Plánice - Topovky              13:1
  • Ženy, s.r.o. - Kobra Stars     3:5

Děs a hrůza! Kopie toho minulého zápasu jen s tím rozdílem, že v první půli jsme dostaly o 2 góly méně! Jinak jako přes kopírák. V bráně Štěpka M., která se už lepší a pár střel dokonce chytne i do rukou! Je vidět, že to není klasická brankářka, ale obránce se vším všudy. V útoku jedna na střídání a to se s takto silným protihráčem nedá vydržet. Ale když prostě nemůžu, vystřídám, vydechnu a můžu se za chvíli vrátit zpátky, né? Co je na tom tak složitého a nepochopitelného?! A další věc - když se řekne, že nenecháme soupeřky střílet, pomáháme dozadu a držíme si každá jednu hráčku, tak to také tak bude! Góly padaly jako na běžícím páse (4., 10., 11., 15., 17., 23., 31., 36., 37., 40., 42., 43., 45., 49.) a už jsme byly rády, že hvizd rozhodčího ukončil naše další trápení! :(

11. KOLO (3. 3. 2018)

• Devils - Plánice               7:1
  • Sokolky - Křeč                0:16
  • Kobra Stars - Andělky      3:7
  • Topovky - Ženy, s.r.o.     1:13

Cooožeee? Kolik? Jakože tolik! Nu nene! Ani soupeřky tomu nechtěly uvěřit. Myslely jsme si, že jich bylo tak 10, 11, ale šestnáct (ani se mi to nechce napsat číslicemi), to už je slušný, to se musí nechat! Hmmm! Úplně jiný zápas než ten minulý. Nedalo se na to ani koukat. Naše výkony jsou jako na houpačce, jednou dole, jednou nahoře. I když...opět jedna jediná chyba - neobsazujeme si hráčky, a od toho se vše odvíjí. Mnohokrát se stalo, že šly soupeřky ve třech na jednoho obránce, nevracely jsme se, neobsazovaly si hráčky, občas nikdo neměl nikoho, a nebo naopak všichni všechny atd. Totální chaos! V bráně opět Štěpka M., ale ta neměla šanci dneska nic předvést, i když jí několikrát prošel míč mezi nohama, za x góly nemohla ani z nejmenšího. Poločas byl 0:8 a úplně stejným výsledkem skončila i druhá půle. Góly padaly po pár minutách nebo dokonce i v jedné minutě (5 9 12 18 19 20 25 25 37 39 42 45 45 46 48 50). Už jsme chtěly konec, protože v závěru už to nikoho ani v nejmenším nebavilo a dost jsme polevily! Ale musím vyzdvihnout jeden (bohužel jen jeden) okamžik, kdy jsme byly na koni, držely jsme si míč, přesně si nahrávaly, soupeřky nevěděly, jak na nás, to bylo super! Škoda, že těchto okamžiků nebylo více, škoda, že jsme si nepokryly hráčky, a škoda, že nepadl alespoň jeden symbolický gól.

10. KOLO (24. 2. 2018)

• Sokolky - Ženy, s.r.o.      3:4 (Karpíšková, Kubátová, Mundlová T.)
  • Topovky - Kobra Stars    1:1 (PR 1:2)
  • Plánice - Křeč                1:8
  • Devils - Andělky             5:8

Sakra, sakra, sakra! Proč? :( Měly jsme na ně! Sice se tomu asi nedá příliš uvěřit, když soupeřky jsou první v tabulce, ale je to pravda! Měly jsme na ně, a proto tahle těsná prohra zamrzí mnohem víc! Byl to hodně tvrdý zápas, bolelo to, protože soupeřky nehrály nic moc, jenom prostě střílely z jakékoli pozice a ti, co se nebály a poslechly předzápasovou taktiku, do toho šly s plnou parádou! Hodně střelám jsme zabránily, postavily jsme proti nim své tělo, někdo dokonce i obličej, ale nebylo to příliš platné. Poločas jsme uhrály 2:3 a řekly jsme si, že jim nedáme nic zadarmo. Ve 35. minutě jsme srovnaly a mohlo by to takto skončit. Nu jo, jenže neskončilo a o tři minuty později jsme lovily míč v bráně! Dneska do brány nastoupila Štěpka M. a vedla si víc než dobře! V obraně dvě statečné a zbytek útočil o sto šest. Škoda toho, páč jsme ze sebe daly maximum!

9. KOLO (17. 2. 2018)

• Kobra Stars - Devils      4:3
  • Ženy, s.r.o. - Plánice     8:1
  • Andělky - Sokolky         8:1 (Maňasová)
  • Křeč - Topovky           13:1

Vrátily jsme se opět k tomu starému. Bohužel! Tenhle zápas byl úplně jiný než ten, který jsme si užívaly minulý týden s Plánicí. Prostě děs běs a hrůza. Momentální absence naší jediné opravdové brankářky je opravdu znát. Zápas od zápasu se rozhodujeme, kdo si vezme rukavice a postaví se pro nás na to snad nejvíc nenáviděné a nechtěné místo v poli. Takticky jsme zvolily Hanku K., která byla po nemoci, ale asi to nebylo to pravé ořechové. Nebylo, kam rozehrát, za x gólů si můžeme sami a Hanka K. to odnesla menším zraněním a dalo by se říci totálním vyřízením .) Neměly jsme ani šanci příliš něco s míčem udělat a neškrtly jsme si. Snažily jsme pokrýt hráčky, ale jednu, tu nejvíc nejbláznivější, jsme nepokryly a ta se téměř nemýlila. Občas to měla i docela snadné. Bohužel!

8. KOLO (10. 2. 2018)

• Andělky - Topovky        12:3
  • Křeč - Kobra Stars         6:6 (PR 6:7)
  • Ženy, s.r.o. - Devils       3:6
  • Plánice - Sokolky           2:8 (Maňasová 4, Karpíšková 2, Mundlová T., Marešová)