• Sokolky - Křeč                3:11 (Maňasová 2, Langmajerová)

2. KOLO (20. 10. 2018)

• Devils - Topovky           9:1
  • Sokolky - Kobra Stars    1:6 (Mundlová T.)
  • Křeč - Plánice               8:0

Tak bohužel, dostatečný počet hráček se nekonal! 4 do pole + brankářka je opravdu hodně málo. Na chvíli jsme to chtěly i vzdát, ale jak řekla Jitka M.: "Než to kontumovat a platit za to, tak to na tom hřišti raději zhebnu!" A skoro to tak dnes i bylo. Ještě že Majda H. mohla nastoupit a pomoci alespoň prostřídat. Hodně dobrá hráčka, která až se v hale trochu otrká, tak to bude ještě lepší. Dnes se však zapsala na výbornou, velký pomocník jak do útoku, tak především do obrany. První půli jsme makaly, celkem dobře jsme si i nahrávaly, nabíhaly si a střílely. Soupeřky to s námi neměly vůbec lehké. Dokonce jsme i otevřely skóre zápasu, kdy po perfektní nahrávce od Majdy H. se Terka M. nemýlila. Prozatím prohra pouze 1:2, což se v druhé půli může ještě změnit. A taky, že změnilo! Bohužel nám docházely síly, fyzička pokulhávala a nebylo už koho za koho střídat, takže soupeřky nás uběhaly a konečné skóre zápasu je 1:6. Tři nejdůležitější postřehy z dnešního zápasu, které musíme změnit - střídání, sbíhání se a rohové kopy. Jinak celý dnešní tým a jeho výkon si zaslouží obrovskou pochvalu, protože si opravdu sáhl na dno! Mít o jednu na střídání více, vypadalo by to jinak!