• Sokolky - Kobra Stars         3:9 (Francová V. 2, Rendlová)
  • Křeč - Vodní Panterky         7:3
  • Andělky - Šelmy Blovice      7:1
  • Devils - Plánice                  7:2

Komentář k našemu zápasu:

Škoda toho. Je sice pravda, že jsme mohly předvést více a více se i snažit, ale asi to dnes nebylo na pořadu dne. Nahrávky byly přesné a hodně parádní. Když už jsme se takhle dostaly před bránu, tak umístění bylo na jedničku, střela ještě lepší a gól výstavní. Jako o tom žádná. O chybách raději pomlčíme, protože těch bylo více než bychom si jistě přály. Góly padaly jako na běžícím páse v krásných časech 11., 22., 33., 44., nu a pak samozřejmě něco mezi. Mohly jsme ukázat více. Všichni ostatní se v tomto kole zastavily na sedmičce, tak proč my ne!?

13. KOLO (4. 3. 2017)

• Vodní Panterky - Andělky     5:4
  • Plánice - Kobra Stars          3:5
  • Křeč - Sokolky                    5:0
  • Šelmy Blovice - Devils         3:5

Velice těžký zápas, ale držely jsme se, jak jen jsme mohly. Už od první minuty jsme sice prohrávaly 1:0, ale určitě jsme si ten gól nechaly vstřelit schválně, aby nás to více nabudilo. Celých 18. minut jsme odolávaly, jenže pak to nabudilo spíše soupeřky, ty se nemýlily a my jsme neměly žádnou šanci. I tak je to slušný výsledek s vítězkami zimní ligy.

12. KOLO (18. 2. 2017)

• Sokolky - Plánice                   3:3 (PR 1:2) (Maňasová, Kocumová, Kalivodová H.)
  • Andělky - Křeč                      3:5
  • Devils - Vodní Panterky          4:8
  • Kobra Stars - Šelmy Blovice   5:3

Tahání sirek se nakonec nekonalo, i když na tréninku jistá nervozita panovala, ale koleno vydrželo a brankářka excelovala i v penaltovém rozstřelu. Do brány se stejnak nikdo dobrovolně příliš nehrnul. Od první minuty jsme opět prohrávaly a to hodně smolným gólem, kdy z rohu hráčka vystřelila, brankářka míč sice chytila, ale nedržela ho příliš pevně a mezi nohami se dokutálel do branky. Nu nevadí, to se stává. Měly jsme docela navrch, snažily jsme se střílet, ale bohužel, v bráně neskončilo nic. Trenér se na to nemohl ani dívat a občas nevěřil svým očím, protože takových šancí a my se prostě netrefíme a to jsme šly občas i samy na brankářku. Byly jsme lepší, ale Plánice dávala góly. Měly jsme mega smůlu. Musely jsme dohánět tříbrankový náskok, což nebyl lehký úkol. Druhá půlka byla herně však ještě lepší než ta první a mohly jsme se radovat i z gólů. Říká se "za pět minut dvanáct", ale u nás to bylo za pět sekund padesát! Přesně v tuhle dobu jsme totiž dotáhly náskok soupeřek, vstřelily vyrovnávací gól a remíza byla na světě! Neuvěřitelné! Teď ještě zvládnout penalty a je to - hlavně ne do brankářky nebo brankářce do ruky. Takže 1x mimo branku, 4x hezky brankářce do ruky, 1x parádní pokutový kop a 1x stres z toho, že na ni také přijde řada. Jinak to byl celkem pohodový a klidný zápas, bez nějakého strkání, nadávání atd.

11. KOLO (11. 2. 2017)

• Křeč - Devils                            7:6
  • Andělky - Sokolky                    10:0
  • Šelmy Blovice - Plánice             1:0
  • Vodní Panterky - Kobra Stars     6:4

Desítku nám daly! Ale jak to? Vždyť před zápasem jsme se s Andělkami "domluvily", že to bude na pohodu a že nás neuhoní/neuběhají jako Devilky při minulém zápase. Ale někde se něco pokazilo a nejspíše na naší straně, protože zápas to byl opravdu pohodový, se soupeřkami jsme si parádně pokecaly, nasmály se a zápas si užily. Běhavé to také až tak nebylo, soupeřky nás stoprocentně šetřily, ale my jsme nestíhaly. Samozřejmě je to můj názor z pole, lavička by jistě mluvila jinak. Andělky měly na střídání dvě čtyřky a bylo to znát. Góly to příliš pěkné nebyly, ale zato padaly jako na běžícím páse. My jsme chtěly dát alespoň jeden symbolický gól, ale ani to se po několika vyložených šancích nepovedlo. Holky šly dokonce samy na brankářku, a kde myslíte, že míč skončil? Samozřejmě, trefily přímo brankářku. I když vlastně jo, dokonce aj 3 góly jsme daly, ale bohužel jenom vlastní a naše tříčlenná obrana se činila. Soupeřky si nabíhaly do prostoru a my jsme je občas nechaly neobsazené a toho ony využily. Katka K. se na nás přijela podívat a v sestavě měla místo útočníka jisté. Naše brankářka si sedm minut před koncem první půlky poranila koleno, ale zápas dochytala až do konce a na skóre zápasu to žádný vliv rozhodně nemělo.

10. KOLO (4. 2. 2017)

• Plánice - Vodní Panterky     0:20 (kontumačně)
  • Sokolky - Šelmy Blovice       9:4 (Maňasová 4, Kocumová 2, Marešová, Mundlová T.,
  •                                                Francová V.)
  • Kobra Stars - Křeč              2:9
  • Devils - Andělky                 3:10

Souboj poslední s předposledním a konečně výhra pro nás! A snad poprvé jsme to nebyly my, kdo prohrával od první minuty pár sekund po rozehrání a musel dohánět ztrátu. Než se totiž soupeřky stačily rozkoukat, už prohrávaly 4:0 a my byly "na koni". Góly to jako nebyly výstavní, ale na to se nikdo neptá. První polovinu zápasu jsme měly více méně v režii my. Nasázely jsme rychlé góly, věřily si, přihrávaly si a snažily se soupeřky k ničemu nepustit. Přihrávky mohly být samozřejmě lepší a přesnější, ale! Před poločasovým hvizdem jsme si nechaly dát gól do šatny na 5:1. Najednou se soupeřky vzpamatovaly a druhou půlku začaly více hrát. Fyzička a prý i věk se v druhé půlce ozývaly častěji a častěji a soupeřkám jsme občas nestíhaly. Soupeřky tím pádem přidaly další tři góly a poslední opět v poslední minutě celého zápasu. My jsme svůj náskok i přesto zvyšovaly a tři bodíky si zaslouženě odvážíme.

9. KOLO (14. 1. 2017)

• Andělky - Kobra Stars                    9:4
  • Vodní Panterky - Šelmy Blovice      12:1
  • Devils - Sokolky                            11:1 (Marešová)
  • Křeč - Plánice                               8:0

Měsíční pauza bez fotbalu a bez tréninků nebyla snad ani znát. Hrajeme, dá se říci, stále stejně, takže i průběh zápasu byl téměř totožný s tím minulým, který jsme s Devilkami sehrály. Trenér nakonec také dorazil a zkusily jsme opět odvážný tah a pár lidiček prohodily. Jenže o mnoho let mladší tým měl prostě navrch. První půlka byla ucházející, celých pět minut jsme se držely, než jsme inkasovaly první gól. Pak následoval samozřejmě další a další, ale dokázaly jsme i jeden dát a skóre 4:1 je super výsledek, né? Jenže to by nemohl přijít poločas druhý. Fyzička maličko pokulhávala, síly nestačily a soupeřky byly u všeho o něco dříve než my, předbíhaly nás a byly rychlejší v útočení i v bránění. My jsme se snažily až do poslední chvíle, ale nebylo nám to nic moc platné. Góly padaly jako na běžícím páse! Bohužel. A soupeřky se nás chtěly asi i zbavit, protože takové rány, co dávaly z metru, opravdu nebyly na místě!

8. KOLO (10. 12. 2016)

• Šelmy Blovice - Křeč          0:14
  • Kobra Stars - Devils            2:6
  • Plánice - Andělky                5:4
  • Sokolky - Vodní Panterky     5:6 (Maňasová 3, Kalivodová H., Marešová)

Odvetný zápas a skoro jako přes kopírák! Trenér přenechal kaučování asistentovi. V druhé půlce se asistence rozrostla ještě o Michala Marešů, který se přijel podívat a podpořit nás. Úkol zněl jasně – remíza postačí! Myslely jsme si, že je to nadlidský úkol, ale vlastně proč ne. Martinu R. napadl hodně odvážný tah: „Co kdybychom prohodily obranu s útokem, nebo alespoň Vendy F. za Magdu M. a za Jitku M.?“ Nikdo nebyl proti a povedlo se! Poločas skončil remízou 3:3, takže jsme si docela věřily a hrálo se velice dobře. Michal nám maličko promluvil do duše a poradil taktiku. Góly do soupeřovy brány nechtěly vůbec padat, za to u nás se jim líbilo. Soupeřky měly náskok dva góly, ale my se nevzdávaly a ve 38. a 39. minutě přidaly vyrovnávací góly. Bohužel jsme se radovaly pouhou minutu, soupeřky zvýšily a tento stav si udržely až do konečného hvizdu rozhodčího. Dnes to byl opět skvěle odehraný zápas, za který se nemusíme vůbec stydět. Předvedly jsme parádní výkon, nabíhaly jsme si, nahrávaly si a hlavně jsme si dokázaly pomoci a zastoupit! Brankářka si zaslouží obdiv a náš velký dík, protože vychytala snad nemožné! A Jitka M. se blýskla hatrikem.