• Křeč - Silver Hills            13:1
  • Plánice - Kobra Stars        1:5
  • Andělky - Sokolky             5:3 (Kalivodová K., Kalivodová H., Kolářová)

Komentář k našemu zápasu:

O nic nejde, tabulka je rozhodnutá. Andělky před posledním kolem měly ještě šanci na medailové umístění, ale bohužel po výhře Kobry Stars už o nic nešlo. Ale přesto, zápas to byl velice zajímavý, dokonce hooodně vyrovnaný. Možná více ze hry měly soupeřky, to asi ano, ale statečně jsme s nimi držely krok. Skóre zápasu se měnilo každou chvíli. V poločase byl výsledek 2:1, což není tak hrozné, je ještě hodně času na to změnit ho a pokusit se vyhrát. Ve 33. minutě jsme srovnaly, o minutu později bohužel inkasovaly, ale dokázaly jsme bleskově odpovědět, a o minutu později opět srovnaly. Takhle by to mohlo skončit, krásná a zasloužená remíza pro oba týmy, které mezi sebou často svádějí takto zajímavé a napínavé souboje. Jenže bylo to úplně jinak. Asi jsme usnuly na vavřínech a ještě dvakrát inkasovaly. Bohužel, ale i tak to byla krásná hra a soupeřům gratulujeme.

17. KOLO (4. 4. 2015)

• Silver Hills - Sokolky      0:7 (Mundlová T. 2, Francová V., Kalivodová H., Marešová,
  •                                           Maňasová, Kalivodová K.)
  • Letiny - Andělky            1:3
  • Devils - Plánice            12:5
  • Vodní Panterky - Křeč    2:6

Čisté konto a zvýšení si skóre. Měly jsme hodně navrch. Už od začátku zápasu jsme si vedly velice dobře, soupeře jsme nepustily téměř k míči. Je pravda, že jsme již několikrát soupeře podcenily a poté jsme musely vše dohánět, ale to dnes nebylo na programu. Svědčí o tom i časy vstřelených gólů (čtyři góly během čtyř minut - 10., 11., 12. a 13. minuta). Rozhodčí neměl vůbec žádnou práci, zápas probíhal velice poklidně a my jsme se snažily nastřílet co nejvíce gólů, i když občas soupeřky zachránilo štěstíčko. Dobrý zápas, jenom pro příště takové malé upozornění - hrajte svůj fotbal, podle sebe a nepodřizujte se hře soupeře!

16. KOLO (28. 3. 2015)

• Plánice - Vodní Panterky     2:4
  • Andělky - Devils                 2:6
  • Sokolky - Letiny                  3:2 (Maňasová, Kalivodová H., Francová V. + ŽK)
  • Kobra Stars - Silver Hills    10:0

Když musíš, tak prostě musíš. Rozkaz zněl jasně: "Vendy F., dneska je to na tobě a rozhodneš zápas!" Samozřejmě, že to byla legrace, ale ve finále vlastně ano, rozhodla zápas. Hrálo se celkem vyrovnané utkání, i když docela tvrdé a ze strany soupeřek trochu nervózní. Soupeřky se nechaly snadno vyprovokovat a psychicky rozložit. Z toho se dalo těžit. V poločase jsme vedly 2:1, ale říkaly jsme si, že by to chtělo ještě jedním gólem pojistit. To se ovšem nestalo a stav utkání byl po chvíli vyrovnaný. Bránilo se, útočilo, bojovalo, nadávalo, dohadovalo, faulovalo ... to vše na obou stranách. Prostě utkání, které chcete mít už za sebou, protože se vše stupňovalo a vyhrocovalo ještě více. Vendy F. už to nevydržela a udělala dvě tečky na konec - ve 39. minutě nás nekompromisně a tvrdou střelou přivedla do vedení. O dvě minuty později však dostala žlutou kartu za faul a šla si na 2 minuty odpočinout. Rozhodčí to okomentoval slovy, že už si o ni koledovala delší dobu a teď už jí prostě musel vytáhnout! A trenér byl vlastně celkem spokojený, protože celý tým se dnes musel poprat s tvrdou hrou a především s nesmyslnými narážkami a zbytečnými fauly.

15. KOLO (21. 3. 2015)

• Devils - Silver Hills                    7:2
  • Vodní Panterky - Kobra Stars     4:3
  • Křeč - Sokolky                        12:4 (Kolářová 2, Kalivodová K., Maňasová)
  • Plánice - Andělky                      2:5

"Dneska to výhra nejspíš nebude, takže zodpovědně a maximálně 12 gólů můžete dostat a hlavně, ať to není s nulou, takže minimálně 1 gól vstřelit." Toto jsou slova našeho asistenta trenéra. A myslím, že co řekne, to platí. Úkol splněn :)- Začátek zápasu byl dobrý, první gól jsme dostaly, když soupeřky prověřily připravenost naší brankářky. Vše bylo na dobré cestě, dokonce jsme dokázaly vstřelit 2 góly a tím jsme šly do vedení. Bohužel to bylo poprvé a naposledy. Ale gól Martiny K. byl ukázkový - z rohu přehodila brankářku a míč spadl přímo do branky! Neměla šanci. Poté už jsme jenom inkasovaly, i když ... malou chvíli jsme prohrávaly pouze o 1 jediný gól. Zápas se nesl v hodně podobném duchu jako předchozí vzájemný zápas. Měly jsme občas hodně špatné chvilky, ze kterých těžily soupeřky a příliš práce asi ani neměly. Někdy jsme příliš zbrklé a někdy bohužel až příliš ne/rozhodné (nechci říkat pomalé) a hlavně příliš slušné. Čekáme na to, až k nám soupeřky přijdou, až se správně postaví, až se vystřídají atd. Zase na druhou stranu, vypracovaly jsme si i pár pěkných šancí, jenže gólem jich skončilo pramálo. I tak dalo by se říci, že byli všichni spokojeni.

14. KOLO (14. 3. 2015)

• Letiny - Kobra Stars         5:3
  • Devils - Sokolky               9:6 (Mundlová T. 2, Maňasová 2, Marešová, Langmajerová)
  • Vodní Panterky - Andělky  6:2
  • Křeč - Plánice                 10:1

Soupeřkám jsme prý daly zabrat. Zápas to nebyl špatný, celkem i vyrovnané utkání. Jenže ... dnes bylo opravdu hodně znát, když hrála první a druhá lajna. Páteční trénink však napovídal pravý opak. Ale bohužel. První lajna hrála naprosto výborně, od 4. minuty jsme vedly. Poté nastoupila druhá lajna a hned byly góly na světě po špatném bránění obránkyně soupeřek. V závěru poločasu dokázala Jitka M. ještě vyrovnat, když si udělala dva výlety dopředu a nemýlila se. Poločas skončil však 4:3. V poslední minutě totiž protihráčka střílela přímý kop a její přesné a tvrdé střele pod vingl zatleskal snad každý. Po změně stran jsme opět vstřelily první gól my. Zápas byl dnes jako na houpačce - 0:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 8:5 a ke konečnému stavu 9:6 přispěla Danča L., která perfektním náběhem na roh vstřelila svoji letošní první branku. A naše brankářka v poslední minutě poslechla trenéra, který ji řekl něco v tom smyslu, někam to prostě napal, už je to jedno. Vendy F. a Míša K. opravdu dneska neměly svůj den a strhly sebou bohužel i své obránkyně. Dělaly jsme také zbytečné chyby, které nás pak stály draho. U míčů jsme byly pozdě, soupeřky nás vždy o krok předběhly. Měly jsme vše dělat rychleji - bránit, vybíhat, nabíhat, střílet atd. Smůla těch několika dobrých, leč bohužel nezakončených akcí.

13. KOLO (28. 2. 2015)

• Andělky - Křeč                    2:7
  • Sokolky - Vodní Panterky      5:6 (Marešová 3, Francová V., Kalivodová K.)
  • Kobra Stars - Devils            0:5
  • Silver Hills - Letiny              3:10

Třetí zbytečně prohraný zápas za sebou. Opět první gól a opět problémy. Myslely jsme si, že zápas to bude celkem jednoduchý, jenže z bývalých Panterek tam byla asi jedna holčina a ostatní byly buďto z Vodnic nebo z Kobry A. Ale i přesto se nám začátek zápasu vydařil, střílely jsme góly, nahrávaly si, tak nějak na pohodu. Poločas skončil 4:2, takže přesně průběh zápasu, jaký jsme chtěly. Magda M. si dokonce v tomto zápasu vstřelila hatrik, kdy proměnila i pokutový kop. Jenže poté nastaly ty zmiňované problémy. Za stavu 5:3 jsme nějak polevily a soupeřky dokázaly stav zápasu vyrovnat. Řekly jsme si, nu nic tak vyhrát už to asi nedokážeme, když byla minuta do konce, ale tak udržíme remízu a půjdeme si opět pro penalty. Ale rozhodčí a soupeřky to rozhodly za nás a bohužel v náš neprospěch. V poslední minutě rozhodčí odpískal nesmyslný faul a soupeřky se nemýlily. S tímto už těžko něco uděláme! Zimní ligu jsme neměly zase tak špatně rozehranou, ale bohužel po těchto zápasech už to na nějaké nadějné umístění nevypadá.

12. KOLO (21. 2. 2015)

• Křeč - Devils                   4:2
  • Plánice - Letiny                1:4
  • Andělky - Silver Hills        11:1
  • Sokolky - Kobra Stars       4:4 (Francová V. 2, Kalivodová H., Kalivodová K.) (PR 0:1)

Průběh zápasu téměř totožný s předchozím vzájemným zápasem. Pouze s tím rozdílem, že se na konci radovaly soupeřky. Do branky se postavila opět naše pravá brankářka. Říkala, že se musí po minulém zranění šetřit, ale vůbec to nebylo vidět. Její obětavé kousky nám jistě pomohly alespoň k remíze. Jakmile dáme první gól, nevěstí to nic dobrého. A taky, že ano. Poločas skončil 1:0. Zápas to byl celkem vyrovnaný, ale bylo vidět, že rozhodčí tlačí soupeřky dopředu. Přidaly jsme ještě jeden gól, ale po neodpískaném faulu jsme bohužel inkasovaly. Hned minutu poté nekompromisně a s ledovým klidem nás poslala Vendy F. opět do vedení. Rozhodčí se asi s tímto výsledkem nechtěl smířit, tak hodně okatě, jak se říká, tlačil na pilu. Byly jsme tímto jeho jednáním rozhozeny a bohužel soupeřky vstřelily 3 góly během tří minut. Už vyhrávaly, takže na pohodu, nic nepískat a hlavně zdržovat a zdržovat. Jenže s tímto jsme se přece nemohly smířit, tak si trenér vzal oddechový čas, nasadil tu nejsilnější sestavu a přineslo to vytoužené ovoce. Alespoň remíza 4:4. Ale následovaly penalty. Tak co, kdo se na to cítí? Přihlásila se Vendy F., Terka M. a Katka K. Ne nadarmo se říká, že penalta se nedá chytit, ale pouze špatně kopnout. Toto pravidlo se u nás potvrdilo - totálně špatně kopnuté penalty (doprostřed, mimo, do ruky) nás stály další drahocenný bod.