Výsledky zápasů - nadstavba

16. KOLO (15. 3. 2014)

• Sokolky - Silver        11:2 (Maňasová 5, Kalivodová K. 4, Mundlová T., Kalivodová H.)
  • Devils - Panters        9:2
  • Andělky - Letiny        1:1
  • Kobra B - Vodnice     5:5
  • Kobra A - Křeč          3:7

Komentář k našemu zápasu:

Krásná tečka na závěr. Už od první minuty bylo jasné, že zápas bude v naší režii. První půlka byla fantastická, přesné přihrávky, zpracování a držení míče, mnoho šancí, střel a dobře pokryté hráčky. Po změně stran jsme polevily a už to nebyl tak hezký zápas. Dokonce jsme si nechaly vstřelit i dva góly, které byly naprosto zbytečné! Ale jinak nádherné góly a je pravda, že jsme jich mohly nastřílet ještě mnohem více! Ale nevadí! Teď už hurá ven :)

• Sokolky - Panters        9:0 (Marešová 2, Maňasová 2, Francová V. 2, Rubášová,
  •                                         Kalivodová H., Kalivovdová K.)
  • Devils - Plánice           2:2
  • Křeč - Kobra B            5:2
  • Kobra A - Letiny          9:2
  • Vodnice - Andělky       4:4

Podceníme i takovýto zápas?! Soupeřky přijely v hodně oslabené sestavě, kdy měly pouze 3 hráčky do pole a brankářku. My hrajeme férově a tak jsme do zápasu nastoupily taktéž 3 + brankář. Ovšem po pár minutách zápasu to vypadalo, že tam bude muset nastoupit i ten čtvrtý. Byl to hrozný zápas, nedalo se na to chvílemi (co chvílemi, skoro pořád) ani dívat. Asi čtvrt hodiny nám trvalo, než jsme si zvykly na tento styl hry a vyrovnaly se s tím, že máme více prostoru pro hru, můžeme si dělat kličky, v klidu se podívat, nahrát si, zpracovat si míč, připravit si střelu a vstřelit gól. Jenže to bychom to nebyly my. Tak snadno se to přece nedělá. Dnešní problém - vstřelit gól! Když jsme si vypracovaly gólovou šanci, vždy to někdo (nebudu jmenovat) zazdil a to doslova. Brankářka soupeřek se nám tam vyloženě pletla a překážela. Vše šlo do ní, vedle brány, úplně mimo nebo jsme nebyly schopné si ani míč zpracovat. Občas to vypadalo tak, že budeme inkasovat my! Ale těch gólů mohlo padnout tak 2x, 3x tolik, kdybychom nebyly "dřevácí"! Nakonec však vše dopadlo dobře, 3 body jsou doma, zaskakující brankářka Danča L. udržela čisté konto a téměř všechny si vstřelily branku, že Míšo K.! :( Jinak co se týče trenéra, tak potřeboval mokrý ručník a růžové brýle, aby se vůbec mohl postavit na střídačku a dívat se na to. Zkušenost dobrá, ale nikdy více!!!

13. KOLO (22. 2. 2014)

• Silver - Panters         3:1
  • Sokolky - Plánice       3:5 (Francová V., Kalivodová K., Rubášová)
  • Kobra B - Letiny        4:4
  • Křeč - Vodnice         10:5
  • Kobra A - Andělky     7:1

"Kocour není doma a myši mají préé!" Jedinkrát nás trenér nechá na pospas osudu a takhle to dopadne! Všichni jsme dostaly instrukce, podle kterých jsme se také držely, ale nějak to nešlo. Od začátku bylo vše nějak divné, tak hodně jiné. Hodiny ukazovaly 9:45 nebo 9:50 (nevím přesně), když do šatny vtrhl asistent, že už předchozí zápas skončil a jestli jako nechceme jít na plac. Cože, už? No tak jo, chvíli jsme se rozcvičovaly a najednou se ve dveřích objeví rozhodčí s úsměvem na rtech a srší humorem. Když šel kolem Jitky M., tak jí povídá (sarkasticky samozřejmě): "Ááá, můj oblíbený tým!" Ale dostal okamžitě pohotovou odpověď: "Ááá, náš oblíbený rozhodčí!" Haha! Tak proč nee, "sranda muší přeciš bejt!" :) No a takto veselý byl rozhodčí celý zápas, s každým srandičky, haha hihi. Raději nebudu více rozepisovat rádoby legrační hlášky! Asistent stojí připravený na střídačce a dokonce si ani nezjistil výsledek předchozího zápasu (jak je u něj zvykem). Vše prostě jinak! Tak dneska už nikomu nešlo ale lautr o nic, tak proč ne, opět na pohodu! My jsme hlavně chtěly ze hřiště odejít všichni po svých a ve zdraví. Zápas se lépe vyvíjel pro soupeřky, když jsme jim lacino, téměř zadarmo naservírovaly všechny góly. My jsme bohužel měly opravdu smolný den, těch šancí, střel, nastřelených tyček a hlavně ty inkasované góly. Co si budeme povídat! Vše bylo divné! Ale musíme poblahopřát Lucce R. ke vstřelení první branky opět v našem zeleném dresu! Jen tak dál! :)

12. KOLO (15. 2. 2014)

• Sokolky - Devils           8:0 (Kolářová 4, Kocumová 2, Maňasová, Kalivodová H.)
  • Plánice - Silver            4:2
  • Kobra A - Vodnice        6:2
  • Křeč - Letiny                7:3
  • Kobra B - Andělky        11:2

Teď zabereme!? Cože??? :( Vždyť už o nic nejde, tak proč? Takhle kdybychom hrály celou dobu, tak nemusíme řešit poslední (potažmo předposlední) zápas! Ale bohužel!!! Dnes opravdu senzační zápas. Soupeřkám jsme nedaly šanci téměř k ničemu. Přesné nahrávky, dokonalé nabíhání a dobré myšlenky střídaly gólové šance, střely a především vstřelené branky. Naše brankářka neměla téměř žádnou práci. Pravda, že bylo několik střel, ty však s přehledem zlikvidovala do bezpečí. Ale pokryté hráčky a útočné akce byly dnes na denním pořádku. Opravdu hezký zápas bez nějakého přerušování, hrubých faulů či nadávek. Prostě na pohodu, když o nic nejde, tak proč nee. Takhle by se to dalo asi nejlépe shrnout.

• Vodnice - Panters        5:1

Škoda toho! Poškodil nás rozhodčí!!! :( Dnes šlo o všechno - buď postoupíme do bojů o medaile nebo nee. Bohužel už první zápas dnešního hracího dne se nevyvedl. Letiny nad Kobrou B (za pomoci rozhodčího) těsně vyhrály a poté doufaly (nebo si spíš u rozhodčího zajistily), že my za žádnou cenu nepřekonáme hráčky z Křeče. Jenže my jsme do zápasu daly vše a tak snadno se přeci nevzdáváme. Naše hvězdná čtyřka se činila a byla k nezastavení. Pouhých 7 minut po hvizdu rozhodčího soupeřky třikrát lovily míč ze své sítě. Neuvěřitelné, naprosto nádherný a nečekaný vstup do zápasu. Soupeřkám jsme nedaly šanci, útočily jsme na jejich polovině hřiště a držely jsme míč. Vypadalo to, že to bude náš zápas s velkým "Z". Na okamžik jsme však zaváhaly a inkasovaly jsme během pár minut dvakrát. Takhle jsme to nemohly nechat a na to konto jsme přidaly další dva rychlé góly. Dnes to bylo jako na houpačce. Do poločasu se i soupeřkám podařilo vstřelit další dva góly, i když jeden 2 minuty po normální hrací době, a stav zápasu byl tedy 4:5. Ihned, opravdu ihned po výměně stran byl stav zápasu vyrovnaný, když protihráčka po rozehrávce vystřelila přímo na branku a nemýlila se. Prostě infarktový zápas. Pořád jsme se snažily nepolevovat, i když síly s tak silným soupeřem samozřejmě rychle ubývaly. Soupeřky přidaly další gól, na který jsme však dokázaly okamžitě reagovat. 6:6! Takhle když to skončí, bude to senzace! Jenže pro hráčky z Letin tento výsledek postup neznamenal, proto do zápasu zasáhl ještě více rozhodčí, když ve 36. minutě nařídil přísnou penaltu a soupeřky se ujaly vedení. Nevadí, ještě zbývalo dost času na to, výsledek zvrátit. Ale po obdržené žluté kartě, zastavení každého našeho slibného útoku už se s výsledkem nedalo nic dělat a ze hřiště jsme odcházely hooodně zklamané. Mohu však říci, že spíše nasr...! Je pravda, že za spoustu gólů jsme si mohly samy, ale poslední kolo základní části měl v rukách opravdu jen rozhodčí, a i kdybychom se sebe více snažily, stejnak by to dopadlo stejně!