• Devils - Kobra B          3:4
  • Křeč - Kobra A            4:3
  • Letiny - Andělky          3:8
  • Plánice - Silver            7:2

Devils Dvorec byly diskvalifikované pro porušení pravidel ohledně neoprávněného startu jedné hráčky. Dosažené body a skóre týmů z nadstavbové části (1. - 5. místo) bylo tím pádem odebráno.

13. KOLO (9. 3. 2013)

• Křeč - Letiny             7:5
  • Kobra A - Devils        8:0
  • Kobra B - Andělky     2:5
  • Plánice - Sokolky       5:1 (Mundlová T.)

Komentář k našemu zápasu:

Dostala jsem otázku: "Vy jste ten zápas vypustily?" Vypustily/nevypustily - i takto si to člověk může přebrat. O nic nešlo a bylo jedno, jestli vyhrajeme nebo prohrajeme. Lépe v tabulce už na tom stejnak nebudeme. Hlavně, že jsme si zahrály a ze hřiště odešly všichni po svých a ve zdraví. To ostatně bylo naše heslo! Hra s fotbalem sice neměla z naší strany téměř nic společného, ale některé světlé okamžiky by se našly. Téměř ztracené míče se nám podařilo z autové čáry doslova vypíchávat a nahrávat na neobsazené hráčky před bránou. Mnoho střel však končilo vedle nebo v rukách brankářky, která pochytala snad vše, co na ní šlo. Na druhé straně jsme však laxně bránily, nechávaly jsme soupeřkám prostor pro otočení se s míčem a pro střelu. Naší brankářce jsme práci vůbec neulehčovaly a soupeřky se ve střelách nemýlily. Jediným dnešním střelcem byla oslavenkyně, která si gól nejvíce zasloužila :)

• Křeč - Kobra B         10:1
  • Sokolky - Panters      5:1 (Maňasová 2, Marešová, Kalivodová H., Mundlová T.)

O nic nejde, zahrajeme si a hlavně, ať odejdeme všichni ve zdraví. Podle toho to asi také vypadalo. Celkem nudný a nezajímavý zápas z obou stran :( Žádné pořádné akce či osobní souboje, nic takového se nedělo. Z naší strany byla vidět trošku větší snaha, ale mohly jsme ukázat více. Magda M. měla sil a elánu na rozdávání, běhala z obrany pomoci do útoku a hnedka zase zpět bránit. Konečně jsme použily rohové kopy, které se do nás trenér snaží nějakou dobu dostat. Zkoušely jsme více střílet a nahrávat si, i když někdy zbrkle a zbytečně. 2x jsme orazítkovaly brankovou tyč a občas jsme předvedly i super nahrávky a kombinace, ze kterých padl i gól. Ale spíše než chválu si dneska zasloužíme výprask! Mnohdy nepochopitelné jednání, chování a hru musela zachraňovat brankářka, která to odnesla "koňárem" a naraženým prstem. Často jsme soupeřky nechaly, ať si s míčem dělají, co chtějí, koukaly jsme na ně, jak si zmateně pobíhají po hřišti a nikdo se ani nehnul. Jako bychom byly opařené! Asistent to viděl na desítku, ale my to pojaly velice laxně. Myslím si, že nás to ani příliš nebavilo. Prostě nuda!

10. KOLO (2. 2. 2013)

• Křeč - Andělky           16:2
  • Kobra A - Kobra B       3:0
  • Devils - Letiny             8:3
  • Plánice - Panters        10:3
  • Sokolky - Silver           6:3 (Maňasová 3, Mundlová T. 2, Francová V.)

Kdybychom takhle hrály těch pár posledních zápasů, tak jsme dnes mohly být někde úplně jinde! Po éře nevydařených a prohraných zápasů nám dnes svitla naděje. Hru jsme od první minuty režírovaly my. Měly jsme spoustu šancí a střel, dokázaly jsme si zavolat a přesně přihrát, naběhnout si do mezery a vstřelit gól. První půle byla senzační, 6 gólů, takhle dobře jsme už dlouho nehrály. A to jsme byly v plné sestavě! Pochvalu zaslouží dnes všichni! Výborným výkonem překvapila Terka M., která se nebála a ukázala, co v ní je. Brankářka se potila od začátku zápasu, kdy pomáhala obraně a vybíhala z branky téměř při každém zákroku. Obrana předvedla taktéž skvělý výkon, když se nekompromisně vrhala do tvrdých střel soupeřek. Zápas byl celkově velice tvrdý a tvrdé osobní souboje byly na denním pořádku. V druhé půli soupeřky, jako kdyby je někdo naočkoval, ještě více přitvrdily, strkaly a pálily to do nás jako divé! Sice jsme 3x inkasovaly, ale to vůbec nevadilo, měly jsme nahráno a o nic vlastně vcelku nešlo! Ale to soupeřky asi příliš nechápaly a zápas zbytečně vyhrotily! Takto celkem vydařený zápas nám však pokazil jeden útočný faul protihráčky ke konci zápasu, po kterém naše hráčka zůstala ležet s bolestmi na zemi! Zlomená holenní kost - takto zněl verdikt lékaře! :(

Štěpko, drž se, myslíme na tebe a brzo se nám uzdrav!!!

Výsledky zápasů - základní část

9. KOLO (19. 1. 2013)

• Silver - Plánice            3:6
  • Andělky - Křeč            4:13
  • Kobra B - Sokolky        5:2 (Mundlová Š., Maňasová)
  • Devils - Letiny            12:5
  • Kobra A - Panters        4:0

Poslední kolo základní části. Zde se rozhodovalo mezi 4 týmy (Andělky, Sokolky, Plánice, Kobra B), kdo nakonec postoupí do první šestky těch nejlepších. Nikdo neměl nic jisté a až toto kolo bylo rozhodující. Náš úkol zněl jasně - remíza to jistí, výhra je bonus! Ale bohužel, nakonec jsme nesplnily ani jedno! Zkomplikovaly jsme si to více méně samy. Hned na začátku zápasu jsme si nechaly nasázet 4 rychlé góly takřka po 3 minutách. A bylo vymalováno. Takovýto soupeřům náskok se jen těžko dotahuje. I když jsme se snažily, druhou půli zápasu jsme zabojovaly, tak nám 2 góly nebyly nic platné! Propadly jsme tlaku, nedokázaly ubránit soupeře a nebyly schopné pořádně vystřelit na bránu! Co dodat! :( Lepší než 7. místo to nebude. A aby to nebylo ještě horší ... !

PS: Gól Štěpky M. se zapíše do historie - taktické střídání. Martina K. opouští hřiště, Hanka K. se rozhlíží, komu rozehrát rohový kop, bleskurychle nabíhá Štěpka M., Hanka K. posílá míč právě na nabíhající Štěpku M. a ta nekompromisní, přesnou a tvrdou střelu vstřílí svůj zasloužený gól! :) :) :)

8. KOLO (12. 1. 2013)

• Sokolky - Kobra A        0:8
  • Panters - Letiny          4:13
  • Křeč - Silver                6:4
  • Plánice - Kobra B         3:6
  • Andělky - Devils          2:8

Nějak se mi do psaní komentáře vůbec nechce, asi proto, že zápas byl z naší strany jedna velká tragédie a katastrofa. Jinak se to snad ani nedá nazvat. Prostě hrůza!!! Je sice pravda, že soupeřky nastoupily v té nejsilnější sestavě, ale to, že se jim tak snadno poddáme, nečekal asi nikdo. Po první půli byl stav zápasu 0:2, čehož se dalo ještě využít, zabojovat a získat alespoň bod. Jenže ...! Neměly jsme vůbec nic! Soupeřky si s námi pohrávaly jako kočka s myší. Bránily jsme je ze 2 m, takže měly dostatek prostoru udělat si kličku, přejít hřiště a ještě vystřelit. Míče se z útoku vracely jako bumerang, útočnice jakoby měly zakázáno přejít přes žlutou čáru. Nechaly jsme střílet obránkyně, nepomáhaly v obraně, chybné rozehrávky, nepřesné zpracování míče a pomalé nahrávky udělaly také své. Běs a hrůza! Na závěr slova Štěpky M.: "Nejlepší obránce byl brankář!"