• Sokolky - Andělky            1:3 (Dubská L.)
  • Devils - Kobra Stars         0:6
  • Topovky - Křeč                4:1

Komentář k našemu zápasu:

Dneska jde o všechno, tak zamakáme! A ono joo - odvážný a sebevědomý začátek zápasu přinesl hned gól a my se mohly radovat. Samozřejmě jsme neusnuly na vavřínech, makaly jsme a prakticky se hrálo jen na jednu branku. Akorát jsme nedokázaly využít toho, že se soupeřky nemohly srovnat s terénem a menším hřištěm a nepřidaly jsme další gól. Celý poločas jsme vedly! Skvělé! Ale pak přišel obrat a my jsme úplně vytuhly a to doslova. Soupeřky na nás naběhly a daly hned 3 slepené góly a bylo více méně po zápase. Šancí bylo i v druhé půlce mnoho, ale proměnit v gól jsme je nedokázaly. Hmmm..., takže medaile se nám o veliký kus vzdálila, ale ještě jsme nemusely úplně zoufat, čekaly jsme na poslední zápas, který by mohl maximálně překvapit, což se ale bohužel nestalo a brambora je naše!!! :,(

9. KOLO (10. 9. 2022, hřiště Chanovice)

• Topovky - Sokolky        0:2 (Mundlová T., Dubská L.)
  • Devils - Andělky           0:5 (kontumačně)
  • Křeč - Kobra Stars        0:1

Johoho, paráda, takhle se hraje o třetí místo! Zkusily jsme ze začátku točit pouze 6 hráček a vyplatilo se. Bojovaly jsme jako lvi, pardon lvice. Ze střídačky byla slyšet pořádná podpora, fandilo se a hrálo se skvěle. První gól padl v 17. minutě, soupeřky sice zabraly, ale nedaly jsme jim šanci cokoli změnit. V druhé půli jsme ještě jeden gól přidaly a duel jsme dovedly do vítězného konce. Super! Dneska naprostý přehled nad zápasem, věděly jsme, co děláme a co chceme! Hrálo se hooodně hlavou, v první půlce jsme soupeřky prostě a jednoduše "utavily" a pak hrály hlavou. Samozřejmě nás také podržela brankářka, ostatně jako vždy! Skvělé holky, tak ještě zvládnout poslední zápas a doufat, že ta bedna po deseti letech konečně vyjde...!!!

8. KOLO (3. 9. 2022, hřiště Vodojem Klatovy)

• Topovky - Devils            3:1
  • Andělky - Kobra Stars    0:0 (PR 1:0)
  • Sokolky - Křeč              2:2 (PR 2:3) (Mundlová T., Dubská L.)

Ty brďo, ten asi zaspal dobu, co? Tak asi takhle to dneska vypadalo - sice hráček celkem dost, ale nějak to nešlo. Soupeřky si během 20. minut vypracovaly dvoubrankový náskok smolnými a slepenými góly. Nějak jsme v první půli nedokázaly nic. Proto po změně stran přišla v obraně menší změna, protože to prostě nedělalo dobrotu a brankářka z toho byla nějaká nesvá. Takže - útok/obrana, jedna dozadu, jedna dopředu. A ejhle, dá se to, holkám to takhle svědčí. Zamakaly jsme a dokonce 2. minuty před koncem zápasu srovnaly na 2:2! Vauuu, paráda, super. Sice góly to teda jako výstavní nebyly, ale co, na to se historie neptá! :D Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme se radovaly jako blázni, až se soupeřky divily, ještě jsou na řadě penalty, tak co jako děláme. Jasný, jsou, ale tohle už pro nás byl obrovský úspěch, otočit skóre zápasu a zabojovat. Penalty nejsou naší příliš silnou stránkou, proto dneska pouze 1 bod, ale zasloužený!

7. KOLO (28. 8. 2022, hřiště Vrhaveč)

• Devils - Křeč                1:7
  • Sokolky - Kobra Stars    0:4
  • Topovky - Andělky        2:2 (PR 2:3)

Prázdninová pauza, netrénování, neděle, déšť, domácí hřiště! Nastupovaly jsme nějak rozpačitě, ale první půlka byla celkem dobrá, 1:0. Snažily jsme se, i když soupeř měl občas navrch a bylo celkem štěstí, že neměl svůj střelecký den. Hrály jsme prý tak do 30. minuty! Pak jsme ale dostaly dva rychlé góly a už jsme to měly sečtené. Jako nevzdaly jsme to, bojovaly jsme, ale bohužel, nestačilo to! Povolaly jsme "starou gardu" a Magda M. dokázala, že nepatří do starého železa a že má ještě co ukázat a ve finále - byla nejlepší hráčkou na hřišti! Díky Magdi!

6. KOLO (18. 6. 2022, hřiště Soběkury)

• Topovky - Kobra Stars    1:1 (PR 2:1)
  • Křeč - Andělky              0:2
  • Sokolky - Devils            1:1 (PR 1:2) (Hrachová M.)

Poslední zápas před prázdninovou pauzou a ukrutné vedro a staří dobří holuby se vracejí, viď Míšo O. Pořádající team nám bohužel nedovolil přehodit zápas na 8:00, takže jsme celkem trpěly. A podle toho také zápas vypadal, bylo to nějaké líné, utahané a unavené! Měly jsme jednu na střídání a hodně jsme se přizpůsobovaly soupeři. Poměrně rychle jsme se však dostaly do vedení, které jsme si myslely, že udržíme až do konce. Padlo několik tyček a břeven. Ale stačil jeden rychlý roh, nepokrytá hráčka, trocha smůly, housky a 2. minuty před závěrečným hvizdem už je skóre vyrovnané! Škoda toho, protože zápas to nebyl špatný! Nu a tak na řadu přišly penalty, které jsme bohužel nezvládly. Ale i bod se počítá, nu i když...