10. KOLO (16. 9. 2017, z hřiště Mochtín přesunuto na hřiště Klášter)

• Andělky - Devils                3:0
  • Sokolky - Kobra stars        0:1
  • Křeč - Topovky                 3:2

Komentář k našemu zápasu:

5 statečných a 2x omladina. Kdyby se pořád něco nepřesouvalo, jak termíny, tak hřiště, mohlo nás být více a výsledek možná mohl být také jiný. Holky už přemýšlely, že se na to s prominutím vykašlou, protože do Kláštera by to byl trošku drahý jen tak výlet, ale bez boje se přeci nevzdáváme, tak nakonec vyrazily. Bojovaly statečně a celou první půlku držely bezbrankovou remízu. Pak ale stačila jedna chyba a prohra byla na světě. Moc chtěly s výsledkem něco udělat, ale nebyly už síly, a i když vydržely celý zápas bez střídání, lepší výsledek už neuhrály. I tak jim děkujeme za to, jak se k tomu postavily a že to nevzdaly.

9. KOLO (9. 9. 2017, hřiště Bolešiny)

• Topovky - Kobra Stars       0:0 (PR 0:1)
  • Andělky - Křeč                  4:0
  • Devils - Sokolky                4:1 (Rendlová)

Celkem dobře zahrané! Záloha s obranou se střídala mezi sebou, útok na tom byl o něco lépe. Obrana se nebála šlápnout do soupeře, vrhala se do střel a nedala soupeři téměř žádnou šanci. Hráčky byly obsazované, neměly příliš prostoru a vystřelit bylo také obtížné. Útok se snažil využít šancí a vstřelit gól, ale to se příliš nedařilo. Sice jsme šly v 10. minutě do vedení, ale to bylo z naší strany gólově vše. Soupeřky do poločasu vyrovnaly a do dalšího jsme šly opět z čistým štítem. I když toho soupeřky dnes moc nepředvedly a výsledek příliš neodpovídal průběhu zápasu, dostaly jsme další tři kousky, možná i skoro zbytečně, a jely jsme s prohrou domů.

8. KOLO (z 2. 9. 2017, hřiště Blovice přesunuto na 23. 9. 2017, hřiště Velký Bor)

• Sokolky - Křeč            0:9
  • Kobra Stars - Devils    2:2 (PR 2:3)
  • Andělky - Topovky      1:2

Poslední zápas udělal definitivně tečku za letní ligou a my jsme tím tak potvrdily roli "autsajdra". Nedostatek hráček, špatná tréninková příprava, nechuť a vše ostatní se podepsalo na dnešním zápase. Asi není moc co k tomu dodávat, snad jen to, že rozhodnutí přihlásit letní ligu bylo možná unáhlené. Ale je pravda, že zahrát jsme si zahrály dostatečně, ale takovou nálož jsme si snad asi ani nezasloužily :(

7. KOLO (1. 7. 2017, hřiště Neznašovy)

• Andělky - Sokolky      1:0
  • Devils - Topovky        4:1
  • Kobra Stars - Křeč      1:2

Domácí půda, skvěle připravené hřiště, pohodový soupeř. Už chybělo jenom to malinkaté štěstíčko a byl by to parádní začátek prázdnin. Jenže už několikrát se nám stalo, že jsme zápas s bezbrankovou remízou udržely téměř do konce zápasu a pak to přišlo, v poslední, předposlední či předpředposlední minutě inkasujeme. A přesně tohle bylo i teď. Krásný zápas mohl skončit remízou, ale bohužel ve 47. minutě se nám podařilo obdržet smolný gól, který přinesl vítězství a tři body na stanu soupeřek. Ach jo!

6. KOLO (24. 6. 2017, hřiště Velký Bor)

• Devils - Křeč                    1:1 (PR 3:4)
  • Topovky - Sokolky            0:0 (PR 2:1)
  • Kobra Stars - Andělky       1:2

Se soupeřem jsme si neměly co vyčítat - lidí bylo stejně málo na obou stranách, hrálo se vyrovnaně, byl to pěkný zápas, i když trošku unavený, protože bylo neskutečné horko, do toho ještě foukal vítr a prostě remíza tomuto zápasu slušela ze všeho nejvíc. Penalty nám příliš nejdou a to se i zde potvrdilo. Nevadí, i bod za remízu se počítá. A když se nám teď v létě příliš nedaří, tohle potěší.