• o sedmé místo: Sokolky - Plánice            1:0 (Kocumová)
  • o páté místo: Křeč - Kobra Stars             3:1
  • o třetí místo: Andělky - Vodní Panterky    2:1
  • finále: Devils - Šelmy Blovice                  1:0

Komentář k našemu zápasu:

Vytrvalý a hustý déšť, zima a fotbal, tak přesně v tomto duchu se nesly poslední zápasy letní ligy. Počasí, že bys ani psa nevyhnal, a holky musely vyběhnout na rozmočený trávník. A dá se říci, že se jim i dařilo a zápas vyhrály 1:0 zásluhou celého týmu, protože ten jeden jediný gól byl vybojovaný až do posledního detailu a krásně umístěný. A jak říkám: "Škoda toho "prvního" místa, nu? I když se jednalo o to od konce, ale i tak by to byl paradox a myslím, že jsme v naší historii ještě nikdy úplně poslední nebyly. Nu ale ani prozatím nebudeme!" :)-

Semifinále + o páté místo (10. 9. 2016, hřiště Luby)

• Křeč - Plánice                                    3:0
  • semifinále: Devils - Vodní Panterky     10:0 (kontumačně)
  • semifinále: Andělky - Šelmy Blovice     0:2
  • Kobra Stars - Sokolky                         2:0

Už příliš o nic nejde! Po minule totálně zpackaném zápase jsme dnes už neměly pro co bojovat. Už je jedno, jestli budeme páté nebo osmé. Asi tak nějak jsme šly do dnešního zápasu. K tomu bylo ještě nesnesitelné horko, vedro, sluníčko pálilo o sto šest a nechtělo se nám vůbec nic. Myslím, že asi ani snaha dnes nebyla vidět. Prostě ať už to máme za sebou a můžeme jít domů.

Čtvrtfinále (3. 9. 2016, hřiště Blovice)

• Kobra Stars - Šelmy Blovice    0:0 (PR 0:2)
  • Devils - Plánice                      8:0
  • Křeč - Vodní Panterky             0:0 (PR 1:2)
  • Sokolky - Andělky                   1:3 (Rendlová)

Doslova - no comment, protože šlo o vše! V pátek po tréninku u pivka jsme si říkaly, že se v této lize nedá nic říci s jistotou a že vše je v sobotu ještě otevřené a šanci mají všichni. A taky že ano. Výsledky ve dvou případech velice překvapily! My jsme však mohly také ukázat více a zabojovat. Jenže, jak by řekl trenér, "děláte si z toho zadeček". Tak ručníkář a nosič pití prostě dneska býti museli, né? :) Je pravda, že jsme to asi hodně podcenily, byla to katastrofa a děs běs. Trenér s asistentem skoro vyskočili z kůže, slova mnohdy ani nestačila a nasratí byli opravdu až až. První půlka byla celkem dobrá, trochu jsme hrály a po obdržené brance jsme ještě před koncem půlky dokázaly vyrovnat. Jenže pak začala ta největší katastrofa a nechuť hrát. Nechaly jsme si dát zbytečné góly, které nás prostě rozsekaly, a pak už asi opravdu nebyla chuť hrát a něco s výsledkem udělat a zápas zvrátit. Na hřišti jsme byly jako opařené, nikdo neměl pořádně nikoho, nikdo nikam rychleji neběžel atd., atd., atd.! Prostě vše špatně a nejlepším hráčem na hřišti byl soupeř, který si dnešní vítězství a postup do těch nejlepších sto pro zasloužil. Jo a ještě: "Kdyby vás bylo jenom 6, tak byste jinak makaly," zhodnotil vše asistent.

Výsledky zápasů - základní část

7. KOLO (25. 6. 2016, hřiště Velký Bor)

• Plánice - Kobra Stars            1:6
  • Devils - Křeč                        2:0
  • Andělky - Vodní Panterky       4:0
  • Sokolky - Šelmy Blovice         2:1 (Kalivodová H. 2)

"Kopaná a nee fotbal! Penalta se dává a musí se střílet na bránu!" Tak těmito slovy to zhodnotil trenér s asistentem. A měli pravdu. Zápas z naší strany prý příliš hezký nebyl, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Ale když se naskytne šance v podobě penalty, musí se proměnit. Bohužel, nestalo se tak! Asi minutu před půlkou jsme neuhlídaly hráčku a ta proměnila. Když my ani nevystřelíme na bránu, tak to je potom těžké. Druhou půlku jsme začaly lépe, síly v počtu hráček (6 na 6) byly vyrovnané, jen soupeřky občas předváděly lepší výkony. Ještě štěstí, že po změně stran míč lovily ze sítě právě ony. Asistent skoro vyskočil z kůže a asi se není ani čemu divit. Cenné body jsou však doma a v září nás čekají Andělky, takže přejme si hodně štěstí!

6. KOLO (11. 6. 2016, hřiště Neznašovy)

• Kobra Stars - Křeč                0:1
  • Andělky - Sokolky                  1:1 (PR 0:2) (Kocumová)
  • Plánice - Šelmy Blovice          0:0 (PR 2:1)
  • Devils - Vodní Panterky          2:2 (PR 1:0)

Domácí zápas, opět Andělky a opět nějaký karambol. S Andělkami se opravdu dobře hraje, jsou to spíše taková přátelská utkání, ale občas to zamrzí. Od 6. minuty jsme totiž vedly po s přehledem umístěné střele. Zápas nás bavil, hrálo se v klidu, občas svižnějším tempem, soupeřky se příliš neprosazovaly a my si bránily svůj malý brankový náskok a konec byl v nedohlednu. A teď ten karambol - trenér stopoval čas na hodinkách a ty se nějakým záhadným způsobem posunuly o šest minut dopředu, takže trenér rozhodčímu avizoval konec zápasu. To se samozřejmě po právu nelíbilo soupeřkám, tak se pokračovalo ve hře. Rozhodčí v 50. minutě povídá: "Poslední roh a bude konec!" Tak to se opravdu povedlo, opravdu byl poslední roh, ale soupeřky vyrovnaly, kdy jsme si špatně rozebraly hráčky, a bylo vymalováno. Takže žádný konec, ale penalty. Kdopak asi tak půjde. Přihlásily se tři odvážlivkyně (Jitka M. sice mimo bránu, Martina R. krásně k tyči nahoru, Vendy F. tvrdou střelu mezi nohy a naše brankářka také nezklamala) a konečně penaltová výhra. Samozřejmě tento zápas velice zamrzel, ale vydařené penalty potěšily.

5. KOLO (4. 6. 2016, hřiště Mochtín)

• Sokolky - Plánice                      1:0 (Kalivodová H.)
  • Vodní Panterky - Kobra Stars     1:1 (PR 2:1)
  • Křeč - Andělky                         3:1
  • Šelmy Blovice - Devils               0:2

Posila až z "Krakonošova". Věděly jsme, že to nebude lehký zápas, ale soupeřky nás tak trochu překvapily tím, že příliš nebojovaly, působily odevzdaným dojmem a brankářku, i když měla téměř každou střelu, to asi příliš nebavilo. Trenér s asistentem dnes vynechali a myslím, že neudělali dobře, protože to vůbec nebyl z naší strany špatný výkon - parádní nahrávky střídaly tvrdé a často dobře mířené střely. I když netrefilové jsme ale pořádní! K bráně soupeřek jsme se snažily vše možně protlačit. Velkou posilou byla staronová hráčka Lucka R., kterou budeme snad již vídat častěji, a také Ilča H., která si s námi přijela asi poprvé a naposledy začutat, protože velkou překážku tvoří vzdálenost. Ilča H. kdysi hrávala velkou kopanou a bylo to znát - rozdávala míče, nabíhala si, přesně nahrávala a měla sakra přehled na hřišti. Na výkonu našeho týmu bylo znát, že přišla nějaká vzpruha, kterou jsme potřebovaly. A připisuje si i asistenci, protože právě ona byla u našeho jediného gólu, když v druhém poločase poslala tvrdou střelu na bránu, brankářka ji vyrazila a Hanka K. už měla lehký úkol. Samozřejmě pochvalu si zaslouží celý tým, který hrál dnes v klidu, v pohodě, ukázněně, týmově a především makal! A mimo to, konečně jsme oblékly naše nové slušivé černozelené mikiny :)