14. KOLO (20. 9. 2014, hřiště Velký Bor)

• Kobra A - Sokolky             1:2 (Kalivodová K., Mundlová T.)
  • Andělky - Křeč                  4:2
  • DevilsPant - Kobra Stars    1:2

Komentář k našemu zápasu:

Tak tohle nikdo nečekal. I když ... páteční trénink tomu tak trochu nasvědčoval :) Trenér byl velice skromný, stačí remíza. Ale my jsme si to pojaly po svém. A hlavně jsme opět zahájily ten správný pitný režim! A přineslo to vytouženou výhru. Do zápasu jsme nastoupily velice bojovně, bránily jsme, útočily a snažily se. Soupeřky dnes neměly příliš svůj den a nepředvedly téměř nic ze své hry. Do vedení jsme se dostaly po nádherné sólové akci Káti K., která se nemýlila. Soupeřkám šlo o hodně, když dnes prohrají, spadnou na třetí místo. V druhém poločase rozhodčí odpískal velice spornou penaltu. Naše brankářka vystihla střelu, sáhla si na ní, ale bohužel byla tak prudká, že skončila v síti. Tohle nás trošku psychicky rozložilo. Ale nevzdávaly jsme to a bojovaly až do poslední minuty. Měly jsme hodně gólových šancí, mnohé hráčky by mohly vyprávět, ale nedokázaly jsme je proměnit. Až Terka M. zachránila situaci, kdy zařídila vítězný gól. Takže, jedním slovem nečekané!

13. KOLO (13. 9. 2014, hřiště Plánice)

• Andělky - Kobra Stars     0:0 (PR 5:6)
  • Sokolky - Plánice            0:1
  • Křeč - DevilsPant            0:1

Kdo s koho. Týmy z konce tabulky si to rozdaly proti sobě. A bohužel pro nás to dopadlo hůře, na konci jsme neměly důvod k radosti. Přesně jak se říká - "jednou jsi dole, jednou nahoře". Zápas jsme příliš nezvládly, bylo to bez života, nepředvedly jsme dnes dobrý výkon. A jakmile inkasujeme, není nikdo, kdo by pořádně vystřelil a dal gól. Vše špatně!

12. KOLO (6. 9. 2014, hřiště Neznašovy)

• Křeč - Sokolky             3:1 (Kalivodová K.)
  • Plánice - Kobra A         0:1
  • Andělky - DevilsPant    3:1

Domácí půda a hodně dobře rozehraný zápas. První půlku jsme byly dokonce lepší než soupeř, měly jsme navrch, celkem jsme je přehrávaly, vytvořily si minimálně dvě tutovky a ještě několik šancí, které zaváněly gólem. Ale bohužel, do branky se míči prostě nechtělo. Až do 32. minuty zápasu byl stav utkání nerozhodný. Po chybě jsme dostaly gól, ale do deseti minut jsme na něj dokázaly odpovědět. Soupeř však využil našeho zaváhání a přidal během několika minut další 2 zbytečné góly. Na to už jsme nebyly schopné zareagovat. Velkou oporou dnešního zápasu byla Štěpka M., která po zranění a dlouhodobější pauze opět obula kopačky a nic ze své předchozí formy neztratila. Takže doufáme, že ji budeme potkávat častěji!

11. KOLO (21. 6. 2014, hřiště Dvorec)

• DevilsPant - Plánice          0:0 (PR 0:2)
  • Andělky - Kobra A            0:1
  • Sokolky - Kobra Stars       1:2 (Maňasová)

Ach jo, prostě smůla! :( Co více dodat. Na to, že spolu hrály týmy na čele a téměř na chvostu tabulky, průběh zápasu tomuto umístění vůbec neodpovídal. Velice pěkně jsme rozehrály zápas, snažily jsme se nedávat soupeři příliš mnoho šancí na cokoli. Vedly jsme si téměř dokonale, přesné nahrávky, dobré zpracování míčů, mnoho vypracovaných šancí. Bohužel těch střel se příliš neujalo a jedno malé zaváhání obrany způsobilo to, že jsme inkasovaly gól. Nevadí, dnes nám to jde a věříme si, tak to ještě dáme. Remíza by byla spravedlivá, protože jsme se opravdu snažily, útočily, nahrávaly a bránily. 5 minut po druhé půli se Jitka M. chopila míče a byla k nezastavení, což přineslo tížené ovoce a remíza byla na světě. Jenže asi radost z branky nás tak otupila, že minutu na to jsme podruhé inkasovaly. Proč? Cože? Kde se stala chyba?! Bohužel, i přes veškerou snahu a úsilí, co jsme do zápasu dnes daly, jsme už nebyly schopné zápas srovnat. Škoda toho, protože to byl skvělý zápas!

10. KOLO (14. 6. 2014, hřiště Mochtín)

• Sokolky - Andělky              1:3 (Langmajerová)
  • Kobra A - Kobra Stars        1:1 (PR 1:2)
  • Křeč - Plánice                    5:1

Výsledek 10:0 a 3 body!? Přesně takhle mohl dopadnout tento zápas. Ale proč tak snadno a bez boje. Kdybychom totiž hrály ve stanoveném čase od 10:00, soupeřky by pro malý počet hráček musely zápas vzdát, proto jsme ho přesunuly už na osmou hodinu ranní. A vůbec to nebylo špatné. I když konečný výsledek průběhu zápasu vůbec neodpovídá!!! Remíza by byla spravedlivá! Byl to super pohodový zápas se šancemi a možnostmi na obou stranách. První gól přišel už v 7. minutě, kdy brankářka soupeřek vyhazovala/vykopávala míč, který se dostal až před naši brankářku, blbě skočil, brankářka byla příliš malá a míč rozvlnil síť. Poté jsme se soupeřem držely krok. Jak smolný byl náš inkasovaný gól, tak přesně smolný byl pro soupeřky náš vstřelený gól. V poslední minutě prvního poločasu Danča L. vystřelila na branku, ale střela jí vůbec nesedla a míč se jen tak tak dokutálel k brance. Naštěstí brankářce vypadl a my se mohly radovat. Druhá půlka se nesla v tom samém duchu. Škoda jen, že jsme nebyly schopné vstřelit více gólů. Ale naopak jsme v některých okamžicích byly velice rády, že soupeřky měly taktéž smůlu a my měly ještě k tomu skvělou brankářku. Vrhala se do střel tak ochotně, až dostala cca z metru prudkou střelou do obličeje. Ale oklepala se a hrálo se dál. Bohužel poslední dvě minuty zápasu jsme totálně nezvládly, nestíhaly jsme a zbytečně inkasovaly další 2 rychlé góly. I přesto byl dnes trenér nadmíru spokojen a hvězdou celého zápasu byla Danča L. Nejenže prolomila naši střeleckou smůlu, ale také výborným bráněním a osobní hrou zastavovala útočné akce soupeřek!