• Kobra B - Sokolky        1:1 (Marešová)
  • Kobra A - Vodnice        2:1
  • Andělky - Panters         6:0
  • Devils - Plánice z Hor    1:1

Komentář k našemu zápasu:

Skvělý zápas o umístění. "Holky, musíte do toho dát vše, nenechat se rozhodit rozhodčím, střílet a hrát jako o život! Vždyť jste mi něco slíbily." Toto jsou trenérova slova před zápasem. Začátek zápasu byl v naší režii, udávaly jsme tempo a směr hry. Kombinovaly jsme, nabíhaly si přesně tam, kam směřovala přihrávka, kličky a střely byly na denním pořádku a nakonec se ujala i střela Magdy M. No střela se tomu snad ani říkat nedá, dokutálelo se to do branky jen tak tak. Ale nálada byla hned jiná a hrálo se mnohem lépe. Soupeřky se však nevzdaly a bojovaly do poslední minuty. My jsme trošku zaváhaly a smolný gól v naší bráně byl na světě. Ještě jsme se snažily s výsledkem něco udělat, ale minuty ubíhaly strašně rychle. Dnešní výkon Vendy F. překvapil snad všechny, asi i jí samotnou. Kde se to v ní bere. Pochvala patří samozřejmě každé Sokolce, která se dnes prala jako o život, protože to byl skvěle sehraný zápas. Opět jsme si dokázaly, že když opravdu CHCEME, tak dokážeme i nemožné! Škoda jen, že jsme na to nepřišly už dříve! :( Musím však citovat slova Katky K. k celkovému 3. místu v letní lize, proč jsme nechtěly být výše: "Nemůžeme hned takhle překvapit. A stejnak, nechtěly jsme být v Kobřím sevření. Takhle jim Sokol dýchá na záda!" :) Můžeme být na sebe oprávněně pyšné, protože přepisujeme historii Sokolek! HEH, TAK JSME TŘETÍ, NO A COOO?! Dobře vy! :) Gratulace největší!

13. KOLO (22. 9. 2012, hřiště Plánice)

• Sokolky - Kobra A           1:2 (Francová V.)
  • Kobra B - Křeč                3:1
  • Plánice z Hor - Panters    3:0

Vše špatně! Tímto zápasem jsme si dost zkomplikovaly cestu za vytouženou medailí. I přesto, že tým byl v plné sestavě, v plném nasazení, fanoušci v abnormálně velkém počtu nabuzeni na fandění, nedařilo se nám vůbec nic. Sice jsme první půlku byly odhodlány, že vítězství bude naše. Snažily jsme se přihrávat si, nabíhat si do volného prostoru, vypracovávat si útočné šance, ale to nejdůležitější = zakončení a gól nám stále chybí. Pár vteřin před koncem první půlky jsme dostaly smolný gól do šatny. Druhou půlku jako kdybychom vše vzdaly, neměly síly, ztratily odhodlání, rezignovaly jsme a bylo nám vše jedno! Podle toho také vypadal průběh hry. Musely jsme bránit protiútoky soupeřek, kdy na nás šly v přečíslení a dokázaly si s námi pohrávat jako kočka s myší. Při druhém gólu si soupeřka zpracovala míč rukou, přihrála a tyče naší branky jenom zazvonily. Chtěly jsme ještě vyrovnat a uhájit alespoň 1 bod, ale i "dostrkání" hlavičkovaného míče do branky nebo samostatné akce, nepřinesly vytoužené ovoce! Bohužel, pos.... jsme, co jsme mohly :( Vše je nyní otevřené, až poslední kolo rozhodne o vítězi!

12. KOLO (15. 9. 2012, hřiště Dvorec)

• Sokolky - Vodnice     1:3 (Maňasová)
  • Kobra A - Křeč          0:0
  • Devils - Panters        3:0

Rozhodčí se opět vyznamenal! :( Je sice pravda, že nelze vše házet na rozhodčího, ale v tomto případě nás hodně poškodil. Zápas se vyvíjel velice slibně. Terka M. předvedla vynikající výkon, perfektně rozehrávala a zakládala útočné akce. Téměř celou první půlku jsme tlačily, vytvořily jsme si několik výborných šancí, pálily jsme na soupeřovu bránu o sto šest, ale ani jedna střela se neujala. Jak se říká, "nedáš, dostaneš a každá chyba musí být potrestána", tak rozhodčí tomu pomohl! Před naším vápnem odpískal nesmyslný faul, kdy Štěpka M. odehrála čistě míč a soupeřka ji strhla k zemi. Samozřejmě vše bylo podle pravidel, jenže rozhodčí to viděl jinak. Nádherně kopnutá střela bohužel skončila v síti. Tento incident nás totálně dostal, vykolejil a podle toho také vypadala hra. Po výměně stran jsme nedokázaly nic vymyslet, podlehly jsme tlaku soupeřek, které viděly šanci. Hlavičkové souboje před naší bránou vyhrávaly soupeřky, brankářka měla plné ruce práce a za chvíli jsme prohrávaly už 2:0. Ještě jsme dokázaly založit útočnou akci a skórovat a šance na remízu tu stále byla. Poté však přišlo další podražení naší obránkyně, ale rozhodčí to jako faul neohodnotil, a protihráčka si mohla v klidu připravit střelu a dát gól. Nepomohlo ani naše naléhání a protestování, rozhodčí si pískal prostě svoje. Posledních asi 5 minut druhého poločasu chtěl svoji chybu asi napravit, odčinit nebo co a snad každé zakopnutí, upadnutí naší hráčky odpískal jako faul. Ale nám už to nebylo nic platné! "Děkujeme a tleskáme, pane rozhodčí, odpískal jste vynikající zápas!!!"

11. KOLO (8. 9. 2012, hřiště Velký Bor)

• Vodnice - Křeč                2:3
  • Kobra B - Kobra A           1:0
  • Andělky - Plánice z Hor    1:0

10. KOLO (1. 9. 2012, hřiště Mochtín)

• Sokolky - Křeč            1:0 (vlastní po vhozeném autu Maňasové)
  • Kobra B - Vodnice       1:1
  • Andělky - Devils          5:0

Napínavý zápas. Po prázdninové pauze jsme opět nazuly tu správnou obuv a vyrazily do bojů o medaile. Soupeřky přijely v té nejlepší sestavě, v plném počtu. Bohužel naše střídačka zela prázdnotou, pouze 1 osamocená hráčka. Nic jsme však nevzdávaly. Do hry jsme vlétly jako pravé Sokolky a nepustily soupeřky téměř do hry. V prvním poločase se více šancí zrodilo na naší straně, avšak žádná akce či střela neznamenala očekávanou branku. Až po autovém vhazování se míč odrazil od stojící obránkyně soupeřek do branky. Obrovský obdiv a velký dík patří naší obraně a záloze! Holky musely vydržet celý zápas bez střídání, uhrály to statečně a pomohly tak k cennému vítězství. Byly opravdu oporou zápasu, ve druhé půli dokázaly zabránit vyloženým šancím. Další velice důležitou hráčkou v poli byla naše brankářka. Její někdy až dechberoucí zákroky a nasazení pro hru bylo neuvěřitelné! Na pátečním tréninku jsme si !!!připily!!! na čisté konto, což se nám vyplnilo. I když infarktový závěr zápasu tomu mnohdy nenasvědčoval! Je pravda, že výhra sice trošku se štěstím, ale body se počítají a Jitka M. dodává: "To byl tak prudce hozený aut, že to tam prostě spadnout muselo!" :)

Výsledky zápasů - základní část

9. KOLO (30. 6. 2012, hřiště Plánice)

• Sokolky - Křeč                1:2 (Marešová)
  • Devils - Plánice z Hor      1:2
  • Kobra A - Panters           3:0
  • Andělky - Vodnice           1:3

"Je to 0:2, ale ani jeden gól neměl platit!" Hned na úvod musím citovat slova plánického trenéra! Křeč dnes musela vyhrát, jinak by si uzavřela cestu do první pětice a čekat, jak dopadnou ostatní zápasy. Podle toho také vypadal zápas. První gól padl při vhazování autu. Bohužel se ho nikdo nedotkl, branka by podle pravidel neměla platit, ale rozhodčí to vyhodnotil jinak a už jsme prohrávaly 1:0. Poté si hráčka Křeče posunula míč rukou a vstřelila další branku. Martina K. vybojovala míč, obešla hráčku, nahrála Magdě M. a ta skórovala. Jak snadné! Bojovaly jsme však až do konce. Celou druhou půli jsme tlačily, nedaly soupeřkám téměř šanci, střílely na branku, jak to jen šlo, ale bohužel žádná střela se neujala, protože jsme pálily vše do brankářky, která byla téměř stoprocentní. Remíza by byla spravedlivá, ale rozhodčí nebyl na naší straně a už se nám nepodařilo vyrovnat. I přesto jsme zůstaly na 2. místě konečné tabulky základní části a Křeč se touto výhrou opravdu probojovala do první pětky.