• Plánice - Devils              0:2
  • Sokolky - Andělky           2:5 (Maňasová, Rendlová)
  • Šelmy Blovice - Křeč      1:21

Komentář k našemu zápasu:

Poslední zápas zimní ligy a měly jsme asi vše, jak se říká, na háku. Fotbal z naší strany pěkný nebyl, nic moc jsme prý nehrály a možná i škoda mluvit. Góly padaly do branky po minutách a to na obou stranách. Samozřejmě my jsme míč lovily vícekrát, soupeřky měly navrch a přehrávaly nás snad úplně ve všem. V úvodu zápasu jsme zaspaly a ve 2. a 3. minutě jsme inkasovaly. To by nebylo až tak špatné, ale další zaspání a góly padly ve 20. a 21. minutě. Opět bleskově za sebou. Do poločasu se už nic zajímavého neudálo. Druhý poločas jsme se snažily alespoň trochu vylepšit výsledek a ve 36. a 37. minutě jsme se konečně trefily. A poslední gól do naší branky už jenom zpečetil dnešní prohru a totální zaváhání.

16. KOLO (2. 4. 2016)

• Sokolky - Letiny                          8:3 (Maňasová 5, Rendlová 2, Kalivodová H.)
  • Šelmy Blovice - Vodní Panterky    3:9
  • Křeč - Kobra Stars                    14:2
  • Andělky - Devils                         3:8

Taktika vyšla na výbornou, chyba dnes nebyla na straně trenéra :)- a asistent přesně věděl, jak zápas dopadne - jak jinak než výhra. Zkusily jsme menší změnu v sestavě první lajny, útok se vystřídal s obranou a naopak. Martina R. a Terka M. skvěle rozehrávaly hru zezadu, nabíhaly si na přihrávky sehraného útoku Magdy M. a Jitky M. Krásná kombinační práce, vyšperkované akce střídaly přesné střely a precizní bránění. Jedním slovem prostě paráda, luxus, super a radost pohledět. Samozřejmě i nějaké chybičky byly, ale dnes se vše odpustilo. Druhá lajna si držela svůj standard, samozřejmě bez změny v sestavě. Obránkyně hrály jako o život, chodily do soubojů a braly míče soupeřkám. Útočnice měly maličko smůlu, když už si skvěle mezi sebou nahrály, tak se jim nedařilo vstřelit gól, i když brána vyloženě zívala. Brankářka soupeřek přesně věděla, kam se postavit, a my jí to dávaly přímo do rukou. Naše brankářka opět nepolevila a vychytala mnoho tvrdých střel. Mimo to, že Jitka M. byla dnes hodně při chuti, soupeřky nám pomohly dvěma góly, tak ještě dvě rarity se udály. Jitka M. v zápalu hry asi úplně zapomněla, jaký sport dnes hraje, a skórovala do basketbalového koše. Prostě jenom kopala na bránu a on z toho luxusní koš za takový tři bodíky :) A Hanka K. se trefila z půlky do prázdné brány soupeřek. To by nebylo nic divného, ale gól dala kolenem. Brankářka soupeřek vyběhla z brány, chtěla rozehrát hru, ale nevyšlo jí to, nastřelila naši útočnici a pak už jsme jenom doufaly, že míč má ten správný směr a do branky spadl. Užily jsme si to!

15. KOLO (19. 3. 2016)

• Křeč - Sokolky                           7:2 (Langmajerová, Maňasová)
  • Kobra Stars - Vodní Panterky      4:6
  • Devils - Letiny                           8:2
  • Andělky - Plánice                       4:3

Asistent měl jasno: "Dneska je vás 10, takže maximálně 10 gólů!" Trenér to ještě přiostřil: "Ale když to bude jednociferné číslo, máte velkou pochvalu!" Nemohly jsme je přeci zklamat! I když po úvodním hvizdu rozhodčího to tak nevypadalo. Křeč se do nás pustila se vší vervou a byla snad všude. Ani ne 20 sekund uběhlo a my jsme lovily míč z brány. Bylo to všechno nějaké rychlé a po 5 minutách zápasu jsme prohrávaly už 3:0. Střídáme! Jestli to tak půjde dál, tak abychom si připravily pořádný pytel. Vůbec nikomu se na hřiště nechtělo. Nastoupila však druhá lajna, která dnes měla svůj den, a dařilo se jí. Sice inkasovala 1 gól, ale naopak i 1 přidala. Danča L. vlítla do střely, šla nekompromisně na bránu a zadařilo se. Chvílemi se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale navrch měly samozřejmě soupeřky. Občas jsme se snažily i tlačit, ale chyběla taková ta přesná, tvrdá a umístěná střela. Brankářka soupeřek si totiž dnes nebyla vůbec jistá. Chtělo to více střílet a naopak více a těsněji bránit a nenechávat soupeřky za sebou. Vždyť obdržené góly byly jako přes kopírák - soupeřky nás rozebraly, my jsme nevěděly, co dřív, takže jsme raději nedělaly nic, a ony se pak mohly zeptat brankářky, kam to chce. Špatné bránění dnes bylo tou největší chybou! Do poločasu jsme sice ještě 2 góly dostaly, ale také 1 přidaly. Druhá půlka byla mnohem lepší než ta první, což u nás nebývá příliš zvykem. Snažily jsme držet krok, tempo samozřejmě ne, protože na to jsme neměly, a také ohrozit soupeřovu branku. Až skoro v závěru jsme inkasovaly poslední gól. Kdybychom takhle hrály od začátku, mohlo to dopadnout možná úplně jinak.

14. KOLO (12. 3. 2016)

• Kobra Stars - Andělky     4:7
  • Vodní Panterky - Křeč     2:5
  • Letiny - Šelmy Blovice     7:4
  • Plánice - Sokolky            1:3 (Kalivodová H., Mundlová Š., Langmajerová)

Utrpěly jsme vítězství, paráda! Už bylo na čase, po éře prohraných zápasů už to chtělo nějakou vzpruhu. I když možná přišla docela dost pozdě, ale i tak se tři body cenní! V autě jsme dostaly instrukce od asistenta, že po nás nechce zázraky a že to Plánici klidně pustíme. Jako docela nás tím překvapil. Ale my jsme nakonec překvapily jeho .) Ze začátku to bylo celkem vyrovnané utkání, šance jsme si vypracovaly na obou stranách. Pak přišlo klasické vyhození míče plánické brankářky a gól byl na světě. To snad ne, takovýmhle šmudlou prohrajeme?! Rozhodčí si nebyl jist, zda-li může takovýto gól uznat, tak se šlo nahlédnout do pravidel a přítel na telefonu určil, že gól platí. Nevadí! Alespoň nás to nabudilo a vyhecovalo k dalšímu výkonu. Do poločasu jsme stačily vyrovnat a v druhé půli ještě přidat další dva góly, kdy se trefily naši "béčkový" obránci. A jakou z toho měly obrovskou radost, to se ani popsat nedá! Předvedly jsme parádní akce, snažily se nabíhat a nahrávat do prostoru, střílet z půlky, dorážet, ale mnoho pokusů nám zmařila brankářka soupeřek. Branku měla postavenou k naší smůle hodně dobře, do střel se vrhala po hlavě a náš plnoletý benjamínek orazítkoval snad všechno, co šlo. Měly jsme hodně smůlu, ale byla to velice rychlá a tvrdá hra, kde nebyla nouze o týmovou hru, skvěle provedené akce, ale také o fauly a především o dechberoucí a srdcezastavující okamžiky!

13. KOLO (5. 3. 2016)

• Letiny - Kobra Stars        6:8
  • Plánice - Devils              1:7
  • Sokolky - Andělky           2:7 (Mundlová T., Maňasová)
  • Šelmy Blovice - Křeč      2:15

Opět plná sestava a opět zklamání. I když, není to až tak úplně pravda. Sranda byla :)- Kabina nachystaná jak pro repre, žluto/zelený pitný režim dodržen a variace jednochňubek neměla chybu. Co víc si přát?! Jasně, chtělo to zpečetit ještě výhrou, ale ta nám dnes nebyla souzena. Hrálo se celkem rychle, alespoň ze strany soupeřek, než jsme se stačily rozkoukat, už jsme 2x lovily míč ze sítě. Poločas skončil 1:3, to by šlo, to ještě vyrovnáme. Po změně stran jsme se snažily s výsledkem něco udělat, přidaly jsme gól, takže na rozdíl jedné jediné branky. Po pár minutách jsme opět inkasovaly, ale to pořád nebylo špatné, dva góly se dají stáhnout. Ale asi se nám nechtělo a přenechaly jsme vítězství soupeřkám. Samozřejmě, že jsme udělaly spoustu chyb, několikrát si nás soupeřky vychutnaly se vší parádou, Magda M. vstřelila hatrik, bohužel do naší brány, špatně postavená brána zabránila několika našim střelám, nedokázaly jsme si udržet míč a také špatné a nepřesné přihrávky nás připravily o cenné body. Nu což, každý den nemůže být posvícení, oklepaly jsme se, v kabině se hodily do gala a dnešní den zakončily šnečím a steakovým meňjů v Myslovicích. Myslím, že to nemělo chybu :)-

12. KOLO (20. 2. 2016)

• Devils - Křeč                         5:7
  • Kobra Stars - Šelmy Blovice    9:6
  • Vodní Panterky - Sokolky        7:2 (Maňasová 2)
  • Letiny - Plánice                      7:2

Všichni nastoupení k zápasu. To nevěstí nic dobrého. Před zápasem panovala naprostá pohoda a legrace. Soupeřky přijely pouze v 6 lidech, tak jsme si říkaly, dneska by to šlo! Ale opak byl pravdou, soupeřkám stačilo málo, hravě si s námi poradily a nám zmrzl úsměv na rtech. Kde se stala chyba? Co jsme dělaly špatně? Prostě asi smůla a to obrovská. Prohrávaly jsme jedním gólem, ale během čtyř minut jsme zápas totálně prohrály. V 19. minutě jsme opět inkasovaly, dokázaly jsme ale hned zareagovat a vstřelily gól, jenže soupeřky také okamžitě odpověděly a ještě další gól přidaly. Střely z jejich strany byly dnes tvrdé, přesné a z jakékoli pozice. My jsme nenapadaly, nesoustředily se, špatně, pozdě a nepřesně rozehrávaly atd. atd. atd. Předvedly jsme velice špatný výkon, mnoho hrubých chyb a byly jsme po zásluze potrestány.

11. KOLO (6. 2. 2016)

• Plánice - Vodní Panterky    1:4
  • Sokolky - Kobra Stars        1:2 (Maňasová)
  • Šelmy Blovice - Devils      0:13
  • Křeč - Andělky                 7:2

Vyrovnané utkání. Trenér pro dnešek přenechal "kaučování" asistentovi a ten šel do zápasu s jasným cílem - vyhrát! Na střídání měl dvě čtyřky a vypadalo to hodně nadějně. Celý zápas se hra přelévala z jedné strany na druhou a nebylo jasné, jak to dopadne. Po 10 minutách jsme inkasovaly, ale dokázaly jsme během 4 minut odpovědět krásně načasovaným a zahraným rohem. Po změně stran se soupeřkám z rohu podařilo zvýšit na rozdíl jedné branky, který už jsme bohužel nedokázaly zvrátit. Šance byly na obou stranách a mnohdy šlo do tuhého. Soupeřky několikrát orazítkovaly brankovou konstrukci a naše brankářka byla snad všude, vychytala mnoho gólových šancí a parádně četla hru soupeřek. Občas jsme se zapomněly vrátit a obrana měla plné ruce práce. V útoku jsme se také příliš nepředvedly. Je sice pravda, že střel a šancí bylo nespočet, ale bohužel brankářka soupeřek stála přesně tam, kam směřovaly naše střely a že jsme se snažily. Celý zápas jsme bojovaly jako o život, v závěru jsme ještě přitvrdily a snažily se uhrát alespoň remízu. Chybělo tak málo - proměnit jednu jedinou vyloženou šanci v gól. Remíza by zápasu slušela nejvíc, ale bohužel. Podpořit nás přijely i obě naše Katky, jedna jako hráčka, druhá jako divačka.

10. KOLO (30. 1. 2016)

• Vodní Panterky - Devils     2:12
  • Letiny - Andělky                5:9
  • Plánice - Křeč                   4:6
  • Sokolky - Šelmy Blovice    11:3 (Francová V. 4, Mundlová T. 4, Kalivodová H. 3)